Ma ei saa Lenovo THINKPAD T430 riistvaralist WiFi-ühendust lubada

Pin
Send
Share
Send

Sergei, tere pärastlõunal!

Wi-Fi ikoon tõmmatakse punase ristiga üle, draiverit värskendatakse, fn + f5 proovis, käivitas ja peatas seadme seadme halduri kaudu ja läbi Intel PROSeti WiFi-ühenduse utiliidi (vannub, et peate riistvaras lubama wifi), WLAN-i automaatne häälestus on lubatud.

Kas on mingeid muid võimalusi?

Vastus

Tere. Riistvara tähendab eraldi lüliti kasutamist sülearvuti korpuses. Ja teie Lenovo THINKPAD T430-l peaks olema WiFi jaoks eraldi lüliti. Tõenäoliselt näeb see välja selline:

Ja kui riistvara on Wi-Fi välja lülitanud (selle lüliti abil), pole traadita sidet võimalik lubada ei Windowsi sätete ega muude programmide kaudu.

Kui teil on see lüliti sisse lülitatud ja WiFi endiselt ei tööta, proovige see sisse lülitada "Windowsi mobiilsuskeskuse" kaudu. Kuidas seda teha, näitasin artiklis, kuidas lubada Wi-Fi Lenovo sülearvutis. Ja kui teil on installitud Windows 10, näete artiklit Windows 10 traadita võrk - keelatud. Wi-Fi ei lülitu sisse.

Kuid ma arvan, et saate oma Wi-Fi sisse lülitada, kasutades oma Lenovo THINKPAD T430 korpuse lülitit (riistvara). Võite selle sisse lülitada, seejärel välja lülitada, taaskäivitada sülearvuti ja uuesti sisse lülitada. Tõsi, ma ei tea, mis teil seal juhtidega on. Kas olete oma mudeli jaoks need installinud Lenovo veebisaidilt. Noh, Intel PROSet programmis kontrollige ka seadeid. Ja siis muutsite suure tõenäosusega erinevaid parameetreid, kui proovisite traadita ühendust sisse lülitada.

28.09.18

5

Küsis Juri

Pin
Send
Share
Send

Vaata videot: ThinkPad T440, T440s, T450, T450s - Wireless LAN Card Replacement (September 2024).

essaisrff-com